Sodniki / Judges

                 CACIB ROGLA I , 04.07.2020

               CACIB ROGLA II, 05.07.2020

Tadej NAGODE ( SI ) Belgijski ovčar – malinois, staroangleški ovčar – bobtail, Valižanski ovčar cardigan in pembroke, Shetlandski ovčar, dolgodlaki škotski ovčar, nemški ovčar, dolgodlaki nemški ovčar, bradati škotski ovčar, kratkodlaki škotski ovčar /  Chien de Berger Belge – malinois, Old English Sheepdog – bobtail, Welsh Corgi Cardigan and Pembroke, Shetland Sheepdog, Collie Rough, German Shepherd Dog, Bearded Collie, Collie Smooth

Dejan ŽIVADINOVIĆ ( RS ) Ostale pasme/ Other breeds

      FCI 1

Tadej NAGODE ( SI ) Avstralski ovčar, border collie / Australian Shepherd, border collie

Vibor JEŽEK ( HR ) Ostale pasme / Other breeds

Erwin DEUTSCHER ( AT ) Klubska razstava pinči in šnavcerji, Schnauzer and Pinscher SPECIAL SHOW

Gerard JIPPING ( NL ) Kraški ovčar / karst shepherd

Vibor JEŽEK ( HR ) Ostale pasme / Other breeds

      FCI 2

Štefan ŠINKO ( SI ) Šnavcerji in kraški ovčar /  Schnauzer and Karst Shepherd 

Vladimir PISKAY ( SK ) Ostale pasme / Other breeds

Dejan ŽIVADINOVIĆ ( RS ) Vse pasme / All breeds

      FCI 3

Mikael NILSSON ( SE ) Terijerji tipa bull / Bultype terriers 

Vibor JEŽEK ( HR  ) Ostale pasme / Other breeds 

Erwin DEUTSCHER ( AT ) Vse pasme / All breeds

      FCI 4

Tatjana UREK ( SI ) Vse pasme / All breeds

Gerard JIPPING ( NL ) Vse pasme / All breeds

      FCI 5

Erwin DEUTSCHER ( AT ) Vse pasme / All breeds

Viera STAVIARSKA ( SK ) Specialna razstava rodezijskih grebenarjev / Special show of Rhodesian Ridgebacks 

ter vse ostale pasme / and all other breeds

      FCI 6

Dejan ŽIVADINOVIĆ ( RS ) Vse pasme / All breeds

Valerio NATALETTI ( IT )  Vse pasme / All breeds

      FCI 7

Viera STAVIARSKA ( SK ) Angleški, Gordon in Irski setri / English, Gordon and Irish setters 

Dejan ŽIVADINOVIĆ ( RS )  Ostale pasme / Other breeds

Vladimir PISKAY ( SK )  Vse pasme / All breeds

      FCI 8

Tatjana UREK ( SI )  Vse pasme / All breeds

Tatjana UREK ( SI ) Tibetanske pasme in/  Tibetan breeds and

Francoski buldog, bostonski terier, mops, belgijski grifon, bruseljski grifon, mali brabanson, japonski španjel, pekinčan, kitajski čopasti pes, ruski toy, ruska bolonka / French Bulldog, Boston Terrier, Pug, Griffon Bruxellois, Griffon Belge, Petit Brabancon, Chin, Pekingese, Chinese Crested Dog, Ruskiy Toy, Russkaya Tsvetnaya Bolonka  

Štefan ŠINKO ( SI ) Kodri, dolgodlaka čivava, kratkodlaka čivava / Poodles, Chihuahua Pelo Largo, Chihuahua Pelo Corto

Nedica BOŠNJAK ( BA ) Kavalir King Charles španjel, king Charles španjel, bišoni, mali levji pes, maltežan, metuljček, vešča, kromforlander, praški podganar / Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, bichons, Petit Chien Lion, Maltese, Papillon,  Phalene, Kromfohrlander, Pražsky Krysarik

      FCI 9

Erwin DEUTSCHER ( AT ) Tibetanske pasme/Tibetan breeds

Valerio NATALETTI ( IT ) Kodri, dolgodlaka čivava, kratkodlaka čivava/ Poodles, Chihuahua Pelo Largo, Chihuahua Pelo Corto

Mikael NILSSON ( SE ) Kavalir king Charles španjel, king Charles španjel, bišoni, mali levji pes, maltežan, metuljček, vešča, kromforlander, praški podganar / Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, bichons, Petit Chien Lion, Maltese, Papillon,  Phalene, Kromfohrlander, Pražsky Krysarik

Nedica BOŠNJAK ( BA )  Francoski buldog, bostonski terier, mops, belgijski grifon, bruseljski grifon, mali brabanson, japonski španjel, pekinčan, kitajski čopasti pes, ruski toy, ruska bolonka / Boston Terrier, Pug, Griffon Bruxellois, Griffon Belge, Petit Brabancon, Chin, Pekingese, Chinese Crested Dog, Ruskiy Toy, Russkaya Tsvetnaya Bolonka 

Mikael NILSSON ( SE )  Vse pasme / All breeds

     FCI 10

Gerard JIPPING ( NL ) Vse pasme / All breeds

Viera STAVIARSKA ( SK ) Junior / Senior handling

    JH/SH

Tatjana UREK ( SI ) Junior / Senior handling

Vladimir PISKAY ( SK ) Nepriznane pasme / Not recognized breeds

   FCI non recognized

Miroslav ZIDAR ( SI ) Nepriznane pasme / Not recognized breeds

 

SPECIALNA RAZSTAVA SLOVENSKEGA KLUBA ZA PRITLIKAVE PASME – Special show  of Slovenian  club for toy breeds – 04.07.2020 ob 16.00 – nogometni stadion na Rogli   – Rogla sport Resort

Sodniki / Judges:


1. MIKAEL NILSSON (SE): Kodri, dolgodlaka čivava, kratkodlaka čivava/ Poodles, Chihuahua Pelo Largo, Chihuahua Pelo Corto


2. TATJANA UREK (SI): Kavalir king Charles španjel, king Charles španjel, kodrasti bišon, bolonjec, coton de tulear, havanski bišon, mali levji pes,
maltežan, metuljček, vešča, kromforlander, praški podganar / Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Bichon Frise, Bolognese, Coton de
Tulear, Havanese, Petit Chien Lion, Maltese, Papillon, Phalene, Kromfohrlander, Pražsky Krysarik


3. VALERIO NATALETTI (IT): Francoski buldog, bostonski terier, mops, belgijski grifon, bruseljski grifon, mali brabanson, japonski španjel, pekinčan,
kitajski čopasti pes, ruski toy, ruska bolonka / French Bulldog, Boston Terrier, Pug, Griffon Bruxellois, Griffon Belge, Petit Brabancon, Chin, Pekingese,
Chinese Crested Dog, Ruskiy Toy, Russkaya Tsvetnaya Bolonka

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja